Güzellik Yarışmacılarından Evrim Üzerine İnciler!Amerikan güzellerine "evrim okullarda öğretilmeli mi?" diye sormuşlar, video Youtube'da "kötülenme" rekoru kırıyor. ZOMGitsCriss de boş durmamış olayı harika bir şekilde hicvetmiş.

Artık bir adaya düşseniz üç şey, ya da sihirli değneğiniz olsa neyi değiştirirsiniz gibi sorulardan sıkılmış olacaklar ki bu kez Bayan Amerika'lara "evrim okullarda öğretilmeli mi" diye soruyorlar. İlgili video internete düşünce bayağı ilgi görmüş, tam 2,972 kişi tarafından negatif oy almış. Bunun sebebi de verilen cevapların orta yolcu hâli tabii ki. Bir kısım yarışmacının evrimin e'sinden haberi yok ama bir fikri var! Yarışmacıların çoğu evrim ve yaratılışçılık eşit derecede makul konularmışçasına "her ikisi de öğretilmeli" diyor, bir tanesi "konu hükümete bırakılmalı diyerek" yan çiziyor, biri daha yaratılışçılığı bile doğru teleffuz edemiyor vb. şekillerde saçmalıyorlar.
Güzellik Yarışmacılarından Evrim Üzerine İnciler! Güzellik Yarışmacılarından Evrim Üzerine İnciler! Reviewed by GarajimdakiEjder on 07:24 Rating: 5

Hiç yorum yok: