İlaç Gibi Site "Argüman Arşivi" Huzurlarınızda!


"Evrim varsa, şimdiki maymunlar neden insan olmuyor?", "Evrim sadece bir teori olduğu için henüz kanıtlanamamıştır", "Darwin Türk düşmanıydı" vb. argümanları duymaktan ve bunlara cevap yazmaktan sıkıldınız mı? Artık bir çözümünüz var! Argüman Arşivi tek bir tıkla, benzer soruları tekrar eden yaratılışçıların kolayca üstesinden gelmenizi sağlıyor. Yapmanız gereken soru arşivinden uygun argümanı bulup yapıştırmak! Bu kadar basit!

Şaka bir yana, evrim konusunda internette bir bilgi kirliliği olduğu malumunuz. Evrimle ilgili içeriğin büyük bir paydası yaratılışçı kaynakların çarpıtmalarından oluşuyor ve evrimle ilgili herhangi bir sorunun cevabını aramak isteyen bir kişi bu tür sitelerle karşı karşıya kalıyor ya da evrimin bilimsel bir gerçek olduğunun farkında olup da herhangi bir yaratılışçı argüman karşısında birçok kişinin bilgi birikimi yetersiz kalabiliyor.

Bizler de Özgür Düşünce Hareketi olarak, bu bilgi dezenformasyonuna karşı, Türkçe kaynak açığını kapatmak için yaratılışçı argümanlara cevap niteliği taşıyan sorulardan oluşan Talk Origins adlı siteyi Türkçe'ye kazandırmaya karar verdik. Biyolojiden, arkeolojiye, jeolojiden, felsefeye kadar birçok kategoriye ayrılmış soru ve cevapları, çeviri ekibimizle uzun ve hummalı geçen bir çalışma sonunda sizlere sunuyoruz (şimdilik tamamı olmasa da önemli bir kısmını).

Elinizin altında böyle bir muhteşem bilgi kaynağı varken, çarpıtmacılara ve bilgiyi tahrif edenlere karşı daha kolay mücadele edeceğinize inanıyorum.

arsiv.ozgurdusuncehareketi.org
İlaç Gibi Site "Argüman Arşivi" Huzurlarınızda! İlaç Gibi Site "Argüman Arşivi" Huzurlarınızda! Reviewed by GarajimdakiEjder on 16:42 Rating: 5

Hiç yorum yok: