Darwin'i Hırsız Olarak Gösteren Animasyon Yasaklansın Kampanyası!1!

"Pirates! Band of Misfits" adlı animasyonda yüce Darwin'imizi Dodo kuşunu çalmaya çalışan kötü ve pis bir karakter gibi göstermişlerdir. Bu durumu şiddetle kınıyorum ve bu art niyetli yapımın derhal yasaklanması için kampanya başlatılmasını öneriyorum, umarım duyarlı vatandaşlarımız bu duruma sessiz kalmaz, desem de inanmayın. Kutsallarına dokununca kendini kaybedip, hönküren dinciler gibi değiliz şükür ki (gerçekle/espriyi ayırt edebilecek kadar beynimiz var di mi canım?) Ayrıca Darwin'i kötü filan göstermiyorlar, filmdeki herkes gibi o da biraz kafadan çatlak, tuhaf bi karakter (ha, filmde Dodo'yu çalmaya çalıştığı doğru).

Tabii bunlar işin esprisi yoksa Darwin ne son Dodo'yu çalmaya çalıştı (ki Darwin'den 150 yıl kadar önce soyları tükenmiştir) ne de filmin femme-fatale'i Kraliçe'ye aşık oldu (gözü karısı Emma'dan başkasını görmemişti rahmetlinin). Oldukça komik ve eğlenceli bir animasyon. Gecikmeli olarak klavyeye alınmış bir yazı da olsa, izlememiş olanlara öneririm.
Darwin'i Hırsız Olarak Gösteren Animasyon Yasaklansın Kampanyası!1! Darwin'i Hırsız Olarak Gösteren Animasyon Yasaklansın Kampanyası!1! Reviewed by GarajimdakiEjder on 21:50 Rating: 5

Hiç yorum yok: